התפתחות הטכנולוגיה לא מפסיקה ורק ממשיכה להתקדם. אם בעבר היו מכשיר טלפון נייד זמינים רק לשיחות והיו נחלתם של אנשים העסקים, כיום הם זמינים לכל המעוניין בהם. יתירה מכך ישנם מכשירי טלפון חכמים המאפשרים לנו גישה לאינטרנט ובעצם אפשר לעשות איתם כמעט הכול, מרכישת כרטיס טיסה לחו"ל ועד לימוד שפות דרך אפליקציות. דברים אלו מתאפשרים בזכות הגישה ומהירות הגלישה באינטרנט.

מה זה דור 4?

כשאנו מדברים על דורות, אנו בעם מתכוונים למהירות הרשת הסלולרית. דור 4 הפציע בתחילת שנות האלפיים ובעקבות זאת, מהירות הגלישה באינטרנט דרך הטלפון הסלולרי השתפרה באופן משמעותי. בזכות שיפור המהירות ניתן גם מטלפון סלולרי לבצע שיחות וידאו, ביצוע תשלומים שונים ורכישות שונות וכדומה. כלומר כל הדברים שכיום אנו יכולים לבצע בטלפונים החכמים הינם הודות לדור 4. ללא ספק מהירות האינטרנט כוללת גם קליטה טובה יותר ולכן גם הקליטה בטלפונים מדור 4 תהיה טובה יותר וזמינה יותר מאשר בטלפונים מדורות ישנים יותר.

איך אדע עם מכשיר דור 4 מתאים לי?

לכל אדם המכשיר שמתאים לו על פי צרכיו. לדוגמא אם מדובר בסלולרי בשביל הילד שלכם והשימוש בו הוא רק כדי שתוכלו לשמור אתו על קשר, אז לא חייבים טלפון כשר דור 4 אבל אם אתם רוצים טלפון כשר עם קליטה טובה שיחזיק לכם לכמה שנים הקרובות אז ברור שעדיף טלפון כשר דור 4 כי כל הטלפונים שמואמים לדודות קודמים כמו דור 3 לא יצליחו להתחבר לקליטה הסלולרית בעוד תקופה כשקווי רשת דור 2 ו 3 יחסמו

יחד עם זאת אם אתם בעלי עסק ויש לכם שימוש רב באינטרנט, צורך בוואצאפ עסקי וכדומה, תוכלו לרכוש סמרטפון מסונן, שיוכל לסייע לכם למטרת העסק ובו בעת גם לשמור על החוקים והכללים המותרים על ידי הרבנים.

וייסטק סלולר ותקשורת

החנות של וייסטק הוקמה לשיווק טלפונים כשרים ונגנים כשרים. בחנות מוצעים מוצרים איכותיים כמו טלפונים כשרים דור 4 , נגנים כשרים, מגנים לפלאפונים וציוד מקיף שיכול לשפר את השימוש שלנו בטלפונים או הנגנים הכשרים. בנוסף החנות מציעה גם שירותי מעבדה לתיקונים של טלפונים סלולריים. באתר של החנות תוכלו להתרשם ממגוון המכשירים והציוד המקיף כולל העלות של כל פריט.  

 

האתר הוקם במטרה להעניק לגולשים אפשרות ליצור קשר ולהכיר בצורה מהירה ונוחה את כל חברות התקשורת בישראל. 

תוכן עניינים

דילוג לתוכן