אקספון 018

חברת 018 אקספון הוקמה ב-2004, והיא מציעה שירותי תקשורת מגוונים. הגם שחוותה מספר עליות ומורדות במרוצת השנים, כיום אקספון מייצבת עצמה כשחקנית קטנה, אך לגיטימית, בשדה משחק זה. הנה כל מה שעליכם לדעת על החברה הזו.

על 018

018 אקספון נוסדה ב-2004 על ידי Xfone Inc. היא למעשה מהווה חלק מקבוצת אקספון הבינלאומית, הפועלת גם בבריטניה ובארצות הברית. בשנת הקמת אקספון ישראל, היא קיבלה ממשרד התקשורת היתר להפעלת שירותי טלפוניה בינלאומית בישראל.

ב-2007, הוענק לה גם טווח מספרים (078-818), וזאת במטרת ניסוי לשירות VOB, אשר תכליתו היא לאפשר שיחות באמצעות האינטרנט.

בשנת 2008 לקחה אקספון חלק בניסוי נוסף, והוא הפעלת שירותים בטכנולוגיית VoIP, המאפשרת להעביר דיבור על גבי רשתות IP. הניסוי לא צלח, וכל הקווים שהוקדשו למטרה זו בוטלו. עם זאת, בשנה זו קיבלה אקספון גם רישיון להפעלת שירותי אינטרנט ושירותי טלפון ייעודיים, שירותים שהיא מציעה עד היום.

בשנת 2010 נרכשה 018 אקספון על ידי חברת מרתון טלקום בע"מ.

שירותי החברה

018 אקספון, אם כן, מתמקדת בשירותי אינטרנט וטלפוניה בינלאומית. כאן, כבר ניתן לציין כי החברה הייתה בוודאי רוצה לצרף תחום פעילות נוסף, והוא זה של שירותי הסלולר. ואכן, בשנת 2011 זכתה אקספון במכרז, מטעם משרד התקשורת, להפעלת רשת סלולרית נוספת בישראל.

אולם, כאשר לא הצליחה לגייס תוך חודש את הערבות הנדרשת על פי חוקי המכרז, נשללה ממנה , נכון לעכשיו, זכות זו.

בתחום האינטרנט, מציעה אקספון תשתית הנחשבת למהירה באופן יחסי, כפי שנקבע בבדיקות אובייקטיביות הנערכות מדי מספר חודשים. החבילות המוצעות, כבלים או ADSL, הן במהירות של 1.5 עד 100 מגה בייט. הן פועלות על תשתיות של חברות חיצוניות: בזק (ADSL) או HOT  (כבלים). שיטת התמחור של החברה נחשבת לנוחה ביחס למתחרות, ועל פיה יכול הלקוח לבחור בחבילות המותאמות לצרכיו.

חשוב להדגיש שעבור לקוחות האינטרנט של 018 אקספון, עומדת גם "רשת הביטחון". זהו שירות חינמי הניתן ללקוחות החברה, ותכליתו חסימת תכנים המיועדים למבוגרים: שנאה, אלימות, משחקים הכוללים אלימות וכן הלאה.

המשתמשים יכולים לשדרג את רשת ביטחון זו: "רשת ביטחון פלטינום" כוללת בתוכה עזרים נוספים להגנה על ילדים במהלך הגלישה, דוגמת ממשק משתמש להורה, אפשרות סינון מורחב של תכנים (פורומים, צ'אטים, אתרי הכרויות ועוד), הגנה מפני פגיעות רשת, דוחות דואר אלקטרונים, התראות מיידיות להורים ועוד. השדרוג לרשת זה כרוך, נכון לעכשיו, בתוספת של 9.90 ש"ח לחודש.

שירות משמעותי אחר של 018 אקספון הוא זה של השיחות הבינלאומיות. לקוחות החברה יכולים לחייג לכל יעד בעולם ללא כל התחייבות, כשהתעריפים לכך נחשבים לזולים בנוף הישראלי.

גם כאן, יכול הלקוח לבחור את המסלול המתאים לצרכים שלו במידה הרבה ביותר. החברה מציעה ללקוחות כרטיסי חיוג, לארץ או לעולם, וכן כרטיסי SIM בינלאומיים.

פרטי יצירת קשר

כתובת משרדי החברה: אודם 1, קרית מטלון, פתח תקווה.

מוקד שירות לקוחות: 1-700-018018

האתר הוקם במטרה להעניק לגולשים אפשרות ליצור קשר ולהכיר בצורה מהירה ונוחה את כל חברות התקשורת בישראל. 

תוכן עניינים

דילוג לתוכן